Ne Aramıştınız ?

HAKKIMIZDA

VILLA KALKAN EKIBIMIZ

Villa Kalkan olarak 2015 yılında Kalkan’da faaliyetlerimize başladığımız firmamız web siteleri aracılığıyla Kaş,Kalkan ve Fethiye gibi turistik bölgelerde özel havuzlu villaların kiralanması hizmetini vermektedir. Bünyemize kattığımız yeni markamız Balayı Villası ile de, "Dürüstlük, güven ve kalite" anlayışımızla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edindik ve bu duruşumuzu dinamizm ile birleştirerek sektöre yeni bir soluk getirmek için yola çıktık.

Villa/Apart kiralama, işlerimizin tümünde ihtiyaçların doğru analizini yaparak en uygun portföyle siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek adına,2018 Yılında İngiltere Londra merkezli LYCİAN ESCAPES LTD. ve Kaş/Kalkan merkezli WİNGS SEYAHAT TURİZM SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmalarımızı da faaliyete alarak yurt içi ve yurt dışı pazarlarda büyümeye devam ediyoruz.

İster sürekli yaşamak için, ister tatil amaçlı, isterseniz emekliliğinizi geçirebileceğiniz, denizin, güneşin ve doğanın tadını çıkararak kendinizi mutlu, huzurlu ve güvende hissedeceğiniz mekanlar sunabilmek ve yüz yüze tanışabilmek amacıyla sizleri de ofisimize bekliyoruz.

                                                                                                                             Bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

*** FİRMAMIZA AİT SOSYAL MEDYA YORUMLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ ***

OFİSİMİZDEN KARELER

BELGELERİMİZ